עריכת קליפים

עריכת קליפים לאירועים חשובים בחיים

עומדים בפני אירוע חשוב ומרגש כמו חתונה, בר מצווה או יום הולדת? רוצים להכין עבור האירוע קליפ איכותי, מרגש ומשעשע? כדאי שתפנו לבראדר הפקות המתמחה בעריכת קליפים לאירועים פרטיים. אנו נעניק לכם קליפ מושקע וייחודי הנשען על סרטונים, תמונות ותכנים מרגעים שונים בחיי בעלי בשמחה.

עריכת קליפ מושקע לאירוע

עימנו תזכו לעריכת קליפ לאירוע העושה שימוש בשיטות וטכניקות עכשוויות. הבאות לכדי ביטוי בסרטון מרהיב ואיכותי. הסרטון שיהווה רגע שיא באירוע, יפתיע, ירגש וישמח את בעל השמחה והמוזמנים. בין אם מדובר בקליפ לבת/בר מצווה, קליפ לחתונה או כל אירוע אחר – יש לנו את כל הכלים לערכו על הצד הטוב ביותר.

קליפ מקורי ואישי

אנו נדאג לערוך עבורכם קליפ אישי וייחודי, הנשען על ידע מעמיק וחשיבה יצירתית. הקליפ שייערך בהתאם לבקשות והרצונות שלכם יכול להתבסס על מגוון קונספטים מעניינים, מהם ייבחר האחד המתאים ביותר לאירוע ומשקף באופן הטוב ביותר את בעל השמחה. כך למשל, הקליפ יכול להיות בסגנון חיים שכאלו עם תמונות וצילומי וידאו מרגעים שונים בחיים. כמו כן, הוא יכול להתבסס על ההכנות לאירוע, על תסריט עלילתי, על שיר אהוב המוביל את הסרטון או כל רעיון מקורי אחר שלנו או שלכם.

לעריכת קליפ לאירועים

לערכית קליפ לאירועים טלקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם בראדר הפקות במייל Media@brader.co.il או בטלפון 052-8700972.
3 צפיות
  • Black Vimeo Icon

©2019 by brader