עריכת סרט תדמית

עריכת סרטי תדמית לעסקים

בבראדר מתמחים בהפקתם של סרטי תדמית על כל שלביהם, החל משלב הקונספט, דרך צילומים ועד לקבלת מוצר מוגמר מוכן לצפייה. חלק מעבודת ההפקה כוללת גם עריכת סרטי תדמית באופן מקצועי ביותר עם צוות מיומן, תוכנות מתקדמות וגישת עבודה יצירתית ויסודית. כל זאת עד לקבלת סרטון המשקף באופן מלא את תדמית העסק ומתאים במדויק לייעודו.

חשיבותם של סרטי תדמית לעסקים

סרטי תדמית נועדו למתג את העסק על ידי יצירת זהות ויזואלית קליטה, אמינה ואטרקטיבית. הם למעשה מהווים תעודת זהות דיגיטאלית של העסק המאפשרת לבעלי עניין לקבל הצצה לבית העסק ואופן פעולתו. כמו כן, בעזרת סרטי תדמית ניתן להגיע ליעדים עסקיים שונים לרבות הגדלת קהל יעד, משיכת משקיעים, יצירת יתרון על פני מתחרים, ושכנוע קהל לקוחות לרכוש את מוצרי ושירותי החברה.

עריכתם של סרטי תדמית

כמו כל סרטון תוכן אחר, גם סרטי תדמית נדרשים למבנה ברור עם התחלה, אמצע וסיום, כאשר המטרה היא להשאיר את הצופה מרותק לכל אורך הסרטון מתחילתו ועד תומו. לשם כך חשוב לנו לערוך את סרט התדמית באופן מדויק ונכון וללא מידע עודף. הסרט יעביר באופן קולע את מסרי העסק על מוצריו ושירותיו העיקריים, יבליט את המיוחד בו ויצור בצופה תחושה של הזדהות ורצון לפעולה.

לעריכת סרטי תדמית

לעריכת סרטי תדמית מקצועיים ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם בראדר הפקות במייל Media@brader.co.il או בטלפון 052-8700972.

0 צפיות
  • Black Vimeo Icon

©2019 by brader