עריכת סרט וידאו

כל שנדרש לעריכת סרטון וידאו מקצועי

נדרשים לשירותי עריכת סרטון וידאו לצרכים אישיים, עסקיים או ציבוריים? לחברת בראדר הפקות יש את כל הידע והכלים לספק לכם שירותי עריכת סרטי וידאו מקצועיים, העונים במדויק לצרכיכם. המענה מסופק עבור כל סוג של סרטון, החל מסרטוני תדמית ועד לקליפים, בכל קנה מידה ורמת מורכבות.

מרכיבי עבודת העריכה

עריכת סרט וידאו המסופקת על ידינו היא הליך מקצועי הנעזר בתוכנות ייעודיות ומחבר את כל תכני הפקת הסרטון לכדי יצירה שלמה אחת. התכנים כוללים בין היתר ובמידת הצורך קטעי צילום, תמונות סטילס, כתוביות, טקסטים, קריינות, סאונד, מוסיקה ואפקטים. כמו כן, מרכיב מהותי בעבודת עריכת סרטי וידאו הינה היכולת להוציא את הטפל מהעיקר במטרה ליצור סרטון ממוקד מטרה. לשם כך יש צורך לשים לב למכלול הפריטים, מרמת התמונה הכללית ועד לניואנסים הקטנים ביותר, יכולת התורמת ליצירת סרטון אטרקטיבי, המעביר את המסר והרעיון המרכזי שלו באופן ייחודי ומשכנע.

עריכת כל סוגי הסרטונים

אנו מיומנים בעריכת כל סוגי סרטי הוידאו לכל ענף במשק ובכל רמה של מורכבות. בין היתר, אנו עורכים סרטי תדמית, קליפים, סרטוני תמונות, מצגות, סרטי מוצר, סרטונים ויראליים, סרטי הדרכה, סרטונים לאירועים פרטיים ועסקיים. זאת לצד שירותי הפקה מלאים ושירותי שיווק ותוכן ברשתות חברתיות.

לעריכת סרטוני וידאו

לעריכת סרטוני וידאו מקצועיים, ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם בראדר הפקות במייל Media@brader.co.il או בטלפון 052-8700972.

2 צפיות
  • Black Vimeo Icon

©2019 by brader