עריכת סרטים

עריכת סרטים


עריכת סרטים מכל סוג

עריכת סרטים הינו אחד המרכיבים היותר חשובים בהליכי ההפקה, המובילים ליצירת וידאו מושלם מבחינת חזות, קונספט, בניית סיפור, העברה נכונה של מסרים, יצירת עניין ועוד. בחברת בראדר הפקות מתמחים בעריכת סרטוני וידאו בסטנדרטים גבוהים ביותר של מקצועיות, יצירתיות ואיכות, ובהתאמה מלאה לצרכיו של כל לקוח.

עריכת כל סוג של סרטון

לחברתנו יש את כל הידע, הכלים והמיומנות לעריכת סרטים מכל סוג, לכל תחום וענף במשק ובכל רמת מורכבות וגודל של פרויקט. בין היתר אנו עורכים סרטוני תדמית, קליפים, סרטי מוצר, סרטונים ויראליים, סרטוני הדרכה וסרטים לאירועים. את הסרטים אנו עורכים לצרכי המגזר העסקי, ציבורי, מוסדי ופרטי, כדוגמת חברות הייטק, מפעלים, עמותות, ערוצי תקשורת ומדיה, חברות תיירות, עיריות, מוצרי מזון ומשקאות, אירועי תרבות, נדל”ן, חנויות ורשתות, פאבים ומועדונים, מוסיקאים ואומנים.

שירותי עריכה מקצועיים

אנו מתייחסים לכל עריכת סרטון בכל קנה מידה ורמת מורכבות באופן המקצועי והרציני ביותר. כל סרטון נערך על ידינו מתוך הבנת הקונספט שלו ומימושו בהליכי עריכה בהם נבחרים קטעי וידאו ותמונות המתאימים ביותר ואליהם מצרפים גם טקסטים, קריינות, סאונד, מוסיקה, אפקטים ועוד. כל זאת עד לקבלת סרטון מרשים ואיכותי העונה במדויק למטרת הפרויקט וצרכי ורצונות הלקוח.

לעריכת סרטונים

לעריכת סרטים מקצועית ואפקטיבית, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם בראדר הפקות במייל Media@brader.co.il או בטלפון 052-8700972.

1 צפיות
  • Black Vimeo Icon

©2019 by brader