עריכת סרטון מתמונות

עריכת סרטון מתמונות

בימינו ניתן לבצע הרבה דברים לבד, ולכאורה בחינם, כמו לבנות אתר או לערוך סרטון מתמונות. בפועל, אם רוצים להגיע לתוצאה איכותית ולהצליח להעביר את מסרי הסרט, יש צורך בסיוע של חברה מקצועית כמו בראדר הפקות. מדובר בחברה המתמחה בהפקת סרטונים מכל הסוגים, לרבות עריכת סרטונים מתמונות באופן מדויק ואפקטיבי, ועבור מגוון יעדים, החל מהכנת מצגת או סרטון תדמית לעסק, ועד ליצירת קליפים ללקוחות ואירועים פרטיים.

הליך יצירת סרטון מתמונות

אנו מספקים הליך מקצועי לעריכת סרטון מתמונות המורכב ממספר שלבים עיקריים:

הגדרת קונספט – מבוססת על ייעודו ומטרתו של הסרטון בין אם לצורכי תדמית, שיווק, מכירות, הדרכה, קליפים או כל צורך אחר.כתיבת תסריט – בהתאם לקונספט ייכתב תסריט מתאים לסרטון המעביר באופן מדויק מסרים מבוקשים.איסוף תמונות – ייבחרו תמונות לסרטון המתאימות לקונספט ולתסריט. תמונות אלו יכולות להיות כאלו שבידי הלקוח ותמונות שצולמו על ידנו.עריכת סרטון תמונות – לאחר בחירתן של תמונות איכותיות המתאימות לקונספט מבוקש, מתחילה מלאכת העריכה, הכוללת מיון נוסף של תמונות לצד סידורן באופן המתאים לתסריט ובמטרה להעביר את המסר המבוקש באופן משכנע ביותר. כמו כן, בשלב העריכה ישולבו בסרטון אלמנטים נוספים כדוגמת טקסטים, כותרות, סאונד, קריינות, מוסיקה ואפקטים.קבלת מוצר מוגמר – מוכן לצפייה במדיות ואירועים שונים.

לעריכת סרטון מתמונות

לעריכת סרטון מתמונות באופן מקצועי, איכותי ואפקטיבי, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם בראדר הפקות במייל Media@brader.co.il או בטלפון 052-8700972

1 צפיות
  • Black Vimeo Icon

©2019 by brader