עריכת וידאו לחתונה

עריכת וידאו לחתונה – זיכרון בלתי נשכח מאירוע של פעם בחיים

בשעה טובה אתם כבר נשואים והאירוע המרגש מאחוריכם. עכשיו נשארו ממנו רק הזיכרונות עם ערמות של תמונות וסרטוני וידאו של אינספור רגעים ודמויות. מתוך המבחר הגדול בוודאי תרצו להוציא מספר קטעים בלתי נשכחים שלא ייגעו את הצופים. אם אתם רוצים לסדר את צילומי האירוע לכדי סרטון חתונה מהמם ובלתי נשכח, שינציח את הרגע ויעביר את החוויה המיוחדת, כדאי לכם להשכיר את שירותיה המקצועיים של חברת בראדר הפקות, המתמחה בעריכת וידאו לאירועים.

זיכרון מרהיב מאירוע מיוחד נשכח

שירותי עריכת וידאו חתונה יעניקו לכם סרטון מרהיב של האירוע המרגש. מדובר בעריכת וידאו חתונה ברמה גבוהה ביותר הנשענת על חשיבה יצירתית ורגישות רבה, המעבירה את ייחודו וקסמו של האירוע על רגעי השיא השונים שלו. בין אם מדובר בחופה עצמה, בחיוך של הכלה, בדמעה של החתן, בריקוד צמוד ומרגש או בחגיגה סוחפת חסרת מעצורים – אנו נדאג להנציחם בסרטון הווידיאו. זאת את בשילוב של עבודות עריכה נוספות לרבות כתוביות, מוסיקה, אפקטים וסאונד. השירות מסופק עם יחס אישי ואדיב לכל לקוח, תוך הקשבה לרצונותיו ויישומם בהליך העריכה עד לקבלת סרטון מושלם לשביעות רצונו המלאה.

לעריכת וידאו לחתונה

לעריכת וידאו לחתונה ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם בראדר הפקות במייל Media@brader.co.il או בטלפון 052-8700972.

0 צפיות
  • Black Vimeo Icon

©2019 by brader