הפקת סרט מוצר

המקום הנכון להפקת סרט מוצר

עם חברת בראדר תזכו בהפקת סרט מוצר מקצועית ויעילה עבור מגוון יעדים ומתוך התאמה מלאה לקהל היעד ואמצעי המדיה הדיגיטאלית. אנו יוצרים סרטוני מוצר ברמה הגבוהה ביותר של הפקה, צילום ועריכה, בהם מוצגים איכויות, יתרונות וייחודיו של המוצר בעזרת כלים מתקדמים ועם גישה יצירתית המבינה בצרכי שיווק ופרסום.

שירותי הפקה מלאים

עם הצוות המקצועי שלנו תזכו לשירותים מלאים עבור כל צרכי הפקת סרטון מוצר. ההפקה מציגה את מוצר חברתכם על הצד הטוב והברור ביותר, התורם באופן ישיר להצלחת שיווקו, פרסומו ומכירותיו. בין היתר, שירותי ההפקה שאנו מספקים כוללים: שלבי רעיון ראשוניים – מיועדים ליצירת קונספט מובהק לסרטון על ידי הקשבה אמיתית והבנת הצרכים של העסק והמוצר, ואפיון השוק וקהל היעד שלו. בנוסף, הקונספט מבוסס על מאפייני המוצר, אופן השימוש בו, יחודו ויתרונותיו. צילומים מקצועיים – בעזרת צוות מיומן בעל נסיון רב וציוד מתקדם אנו מספקים סרט איכותי, בעל נראות גבוהה ואיכותית. עריכה – גולת הכותרת של חברת בראדר היא עריכת הוידאו, במיומנות רבה אנו יודעים להעביר את הסיפור הנכון ולהפוך את כל חומרי הגלם ליצירה סופית ולסרטון מוצר מוגמר. המוכן לצפייה והפצה באמצעי מדיה שונים. סרט מוגמר – בסיום ההליך תקבלו סרט מוצר מקורי, איכותי, ממוקד ומעניין, בעל מסרים קליטים וברורים.

להפקת סרטוני מוצר

להפקת סרטוני מוצר מקצועיים ואפקטיביים, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם בראדר הפקות במייל Media@brader.co.il או בטלפון 052-8700972.

2 צפיות
  • Black Vimeo Icon

©2019 by brader