הפקת סרטון תדמית

מקצועניים בהפקת סרטוני תדמית

רוצים להפיק סרט תדמית מקצועי ואיכותי? כדאי שתכירו את חברת בראדר הפקות המתמחה בהפקות של מגוון סוגי סרטים, לרבות הפקת סרטון תדמית במחיר כדאי, בכל קנה מידה של מורכבות וגודל פרויקט. מדובר בשירות מקיף ומקצועי המתחיל משלבי קונספט ראשוניים ומסתיים בהוצאתו לפועל של סרטון המשקף את תדמית, מסרי, ערכי ומוצרי החברה, באופן מהימן ליעדי ומטרות ההפקה.

השירות שלנו מספק את כל צרכי ההפקה לרבות צילום, עריכה וקידום הסרטון בערוצי מדיה מתאימים ועכשוויים.

יצירת דימוי חיובי ואטרקטיבי בעזרת סרטון תדמית

על ידי הפקת סרטון תדמית תזכו בכלי מיתוג, שיווק ופרסום חשוב ביותר. זהו כלי שיתרום להגדלת חשיפת החברה באופן חיובי ואטרקטיבי, מעביר את מסריה ומדגיש את הטוב והייחודי שבה. הסרטון יעניק לכם תעודת זהות משכנעת, נגישה ומעניינת, ויכול לשמש אתכם למגוון יעדים ומטרות בין אם כפרסום ברשת, הצבה במשרדי החברה, בנקודות מכירה, לכנסים ותערוכות, ועוד.

הליך הפקה מקצועי

אנו מפיקים סרטוני תדמית לחברות, ארגונים ועסקים מכל מגזרי המשק – הפרטי, עסקי ומוסדי. כל הליך הפקת סרטי התדמית מבוצע באופן יסודי מקצועי וברמה גבוהה ביותר, במטרה לספק מענה מקיף ומדיוק לצרכים, רצונות ויעדים של החברה. לשם כך אנו דואגים להקשיב לכל לקוח שלנו בגובה העיניים ותוך שיתוף פעולה מלא להגדיר את מטרתו וייעודו של הסרטון. הגדרה זו תעניק לנו בסיס להפקת הסרט, בין היתר עבור איסופם של תכנים, לכתיבתו של תסריט, לצילום הסרט ועריכתו.

להפקת סרטון תדמית

להפקת סרטון תדמית מקצועי ומוצלח במיוחד, ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם בראדר הפקות במייל Media@brader.co.il או בטלפון 052-8700972.

1 צפיות
  • Black Vimeo Icon

©2019 by brader