הפקות סרטוני וידאו

כל סוגי ההפקות של סרטוני וידאו לעסקים

חברת בראדר הפקות מתמחה בהפקת כל סוגי סרטוני הוידיאו לעסקים, לרבות הפקת וידאו של סרטוני תדמית, סרטוני מוצר, הפקות וידאו לאינטרנט, סרטי הדרכה, סרטי יח”צ וקמפיינים ויראליים ברשת. הסרטונים מסופקים בכל קנה מידה ובכל רמת מורכבות עבור לקוחות מכל ענפי המשק, ואתם נהנים מכתובת מקצועית, אמינה ויעילה אחת לכל צרכי הוידיאו של העסק.

מענה מקצועי ומקיף

עם חברתנו תזכו למענה מקצועי מקיף עבור כל צרכי הפקת סרטוני וידאו, הכולל בין היתר:

סרטוני תדמית – סרטונים המיועדים למתג את העסק, מוצריו ו/או שירותיו וליצור לו זהות ייחודית ואפקטיבית.סרטוני הדרכה – מיועדים לצרכי חוץ ופנים של החברה, למשל עבור הדרכת שימוש במוצר או שירות של החברה, או עבור נוהלי בטיחות ועבודה.סרטון מוצר – סרטון המציג באופן ישיר שירות או מוצר מסוים, בין אם מדובר במוצר או שירות חדשים או כאלו שהחברה רוצה לקדם.הפקות וידאו לאינטרנט – לצרכים ויעדים שונים כדוגמת אתר החברה או רשתות חברתיות.סרטי יחצנות – סרטי שיווק ותדמית המשמשים לצרכים שונים לרבות קידום עסקים ברשת האינטרנט.קמפיינים ויראליים ברשת – אנו מתמחים בהפקת סרטוני וידאו ויראליים אותם נדאג להפיק משלב הקונספט ועד לשלבי הביצוע והוצאה לפועל.

להפקת סרטוני וידאו לעסקים

להפקת כל סוגי סרטוני וידאו לעסקים בכתובת אחת מקצועית ואמינה, ולקבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם בראדר הפקות במייל Media@brader.co.il או בטלפון 052-8700972.

0 צפיות
  • Black Vimeo Icon

©2019 by brader